EESTI METODISTI KIRIKU TÖÖHARUD

Eesti Metodisti Kiriku Teoloogiline Seminar

EMK TEOLOOGILINE SEMINAR

Eesti Metodisti Kiriku Teoloogiline Seminar on riiklikult akrediteeritud rakenduslik era­kõrgkool, mis pakub teoloogilist kõrgharidust. EMKTS-i eesmärgiks on varustada kristlasi teoloogilise haridusega, aitamaks neil efektiivselt rakendada oma andeid ja teadmisi koguduse töös ning leida adekvaatseid lahendusi tänapäeva kiriku ja ühiskonna vajadustele.

Seminar asutati 1994. aastal. Seminari lõpetajad töötavad vaimulikena, kaplanitena, üldhariduslike koolide religiooniõpetuse õpetajatena ja kutsetöötajatena mitmesugustes kristlikes töövaldkondades (misjonitöö, laste- ja noortetöö, diakooniatöö, hingehoid, nõustamine, jne).

Seminaris õpivad erinevatest konfessioonidest ja rahvustest üliõpilased. Õppida on võimalik eesti, vene või inglise keeles moodul- või kaugõppes. Alternatiiviks kolmeaastasele teoloogia ja misjoni rakendusliku kõrghariduse õppekavale on üheaastane praktilise teoloogia põhikursus, mille eesmärk on anda algteadmisi kristliku teoloogia mõistmiseks ja piibliuurimiseks ning oskusi saadud teadmiste ja kogemuste rakendamisel oma koguduses ning ühiskonnas.

Eesti Metodisti Kiriku heliline kuukiri on oma pealkira saanud Wesley tuntud ütluse järgi. Salvestatud saateid “Südame ja mõistusega” saab järgi kuulata Pereraadio arhiivist.

AADRESS JA KONTAKTINFO

Aadress

Narva mnt. 51
10120 Tallinn
Harjumaa

Telefonid

+372 668 8467

Veebileht

www.emkts.ee

Pangaandmed

EESTI METODISTI KIRIK
EE842200221010980782

SEMINARI REKTORI KT

Rakvere koguduse pastor ja EMKTS'i rektori kt