Uue Alguse kogudus on venekeelne kogudus, kus on nii lapsi, noori, täiskasvanuid kui eakaid.

Pühapäevaste jumalateenistustega samaaegselt korraldatakse lastele pühapäevakoolitunde. Koguduses tegutsevad mitmed kodugrupid nii noorematele kui ka vanematele. Aeg-ajalt korraldatakse Alfa ja leerikursusi. Esmaspäevast reedeni toimuvad igapäevased varahommikused palvused. Koostöös teiste kirikute- ja kogudustega korraldatakse Awakening ülistusõhtuid. Kaks korda kuus korraldatakse meeste saunaõhtuid.

Koguduses tähistatakse erilisemalt ülestõusmipühi, lõikustänupüha ning koguduse ja rehabilitatsioonikeskuste aastapäevi. Aeg-ajalt korraldatakse koguduse väljasõite loodusesse.

Uue Alguse kogudust külastavad sageli külalisjutlustajad teistest riikidest.

Uue Alguse kogudus kannab erilist hoolt eakate, puudustkannatavate inimeste ja sõltlaste eest. Koguduse liikmed külastavad Iru hooldekodu eakaid. Tehakse koostööd Peeteli kiriku sotsiaalkeskusega, mis tegeleb puudustkannatavate perede lastega. Kord nädalas jagatakse keskturul toitu ja kuulutatakse evangeeliumi kodututele ja sõltlastele. Koguduse liikmed on rajanud rehabilitatsioonikeskusi alkoholi- ja narkosõltlastele.

Põhiandmed

Keel
vene keel
Aadress
Preesi 5
10320 Tallinn
Harju maakond
Email
uuealguse@metodistikirik.ee
kirikuusalgus@gmail.com
Arvelduskonto
EMK TALLINNA UUE ALGUSE KOGUDUS
IBAN: EE862200221041211572
Telefonid
+372 5663 1407
+372 5819 3227
Jumalateenistused ja kohtumised
P 15:00 Jumalateenistus (vene keeles)
YouTube

Koguduse meeskond