Tallinna Uue Alguse koguduse pastor

Matvei Murin on teine Tallinna Uue Alguse koguduse pastor.

Paldiski koguduse pastor

Aleksandr Sorokin teenib pastorina Paldiski metodisti koguduses.

Jõhvi koguduse pastor

Valeri Lebedev on Jõhvi koguduses kohalik pastor alates aastast 2020. Valeri on abielus Valentinaga.

EMKTS ja Tallinna inglisekeelse osaduse misjonär

Douglas on pärit Ameerika Ühendriikidest ning teenib Eesti Metodisti Kirikus misjonärina. Ta töötab EMK Teoloogilises Seminaris õppejõuna. Douglas on USA-s õppinud ärindust, õigusteadust ja teoloogiat ning tegutsenud pastorina alates 2006. aastast. Douglas on abielus Külli Tõnistega ning neil on kolm poega. Douglas on nooruses mänginud tennist.

Sirly Lahi on EMK diakon ning töötab EELk Diakooniahaiglas. Ta on abielus Hansuga ning neil on neli last.

Mark Nelson on EMK Teoloogilise Seminari dekaan. Ta on abielus Liviaga.

SA Heategevusfond Taastõusmine (rehabilitatsioonikeskused) pastor

Jarl Šapovalov on Tallinna Uue Alguse koguduse liige ja SA Heategevusfond Taastõusmine juht. Jarl on lõpetanud EMK Teoloogilise Seminari. Ta on abielus ja kolme lapse isa.

Leedu aastakonverentsi misjonipastor

Andrus Kask teenib misjonärina Leedu metodisti kirikus. Andrus on abielus Jelenaga.

Ühinenud Metodisti Kiriku Globaalteenistuse misjonisekretär

Üllas teenis Pärnu kogudust pastorina aastatel 1983-2004. Teoloogiat on ta õppinud Saksamaal, Inglismaal ja Ameerika Ühendriikides, kus aastal 2000 omandas doktorikraadi. Doktoriõpingute fookuses oli homileetika ning vaimulik juhtimine. Alates 2005. aastast töötab Üllas Ühinenud Metodisti Kiriku Ülemaailmses Misjoniteenistuses (General Board of Global Ministries), kus juhib tööd Euroopas, Euraasias ja Põhja-Aafrikas. Üllas on õpetanud EMK Teoloogilises…

Tartu Vangla kaplan

Maire Latvalal on doktorikraad usuteaduses. Ta on õppinud ka perekonna psühhoteraapiat. Maire on teeninud noortepastorina Pärnus, peasekretärina Eesti Evangeelsete Üliõpilaste Ühenduses ning olnud EMK Haridustoimkonna projektijuht. Maire on abielus Miikaga ning neil on kaks poega. Maire on kirglik aiapidaja, talle meeldivad lilled ning lillede pildistamine.