Jõhvi koguduse pastor

Valeri on Jõhvi koguduses kohalik pastor alates aastast 2020.  Valeri Lebedev on abielu Valentinaga.  

EMKTS ja Tallinna inglisekeelse osaduse misjonär

Douglas on pärit Ameerika Ühendriikidest ning teenib Eesti Metodisti Kirikus misjonärina. Ta töötab EMK Teoloogilises Seminaris õppejõuna.   Douglas on USA-s õppinud ärindust, õigusteadust ja teoloogiat ning tegutsenud pastorina alates 2006. aastast.   Douglas on abielus Külli Tõnistega ning neil on kolm poega.   Douglas on nooruses mänginud tennist.

SA Heategevusfond Taastõusmine (rehabilitatsioonikeskused) pastor

Leedu aastakonverentsi misjonipastor

Ühinenud Metodisti Kiriku Globaalteenistuse misjonisekretär

Üllas on teeninud Pärnu koguduse pastorina aastatel 1983-2004. Alates 2005. aastast töötab Üllas organisatsioonis Ühinenud Metodisti Kiriku Ülemaailmne Misjoniteenistus piirkonnajuhina Euroopas, Euraasias ja Põhja-Aafrikas. Üllasel on doktorikraad ning ta on õpetanud EMK Teoloogilises Seminaris alates selle rajamisest. Üllas on abielus Meeliga ning neil on kaks poega, üks tütar ning neli lapselast. Üllase hobideks on fotograafia…

Tartu Vangla kaplan

Maire Latvalal on doktorikraad usuteaduses. Ta on õppinud ka perekonna psühhoteraapiat. Maire on teeninud noortepastorina Pärnus, peasekretärina Eesti Evangeelsete Üliõpilaste Ühenduses ning olnud EMK Haridustoimkonna projektijuht. Maire on abielus Miikaga ning neil on kaks poega. Maire on kirglik aiapidaja, talle meeldivad lilled ning lillede pildistamine.

Tartu Vangla kaplan

Kaitseliidu Pärnumaa maleva kaplan