Viikta koguduse juht

Merlin on Viitka koguduse juhatuse liige. Merlin lõpetas EMK Teoloogilise Seminari 2014. aastal. Merlin on kaks aastat olnud misjonär Brasiilias.

Jõhvi koguduse pastor

Valeri Lebedev on Jõhvi koguduses kohalik pastor alates aastast 2020. Valeri on abielus Valentinaga.

Võru Elupuu koguduse pastor

Kaupo Kant lõpetas EMK Teoloogilise Seminari 1998. aastal. Õpinguid jätkas ta Ameerika Ühendriikides Asbury teoloogilises seminaris. Lisaks Võru kogudusele on Kaupo pastorina teeninud ka Ruusmäe koguduses ning olnud Viitka koguduse asutaja. Kaupo on abielus Theaga ning neil on kolm poega. Kaupo mängib klarnetit ning basskitarri. Teda huvitavad võõrkeeled ja teised kultuurid. Lisaks meeldib Kaupole joosta.…

Viitka koguduse juht

Luule on Viitka koguduse juhatuse liige. Luule on koguduses teinud lastetööd. 2017. aastal lõpetas ta EMK piiblikooli ning temast sai kohalik jutlustaja.

Tartu Püha Luuka koguduse pastor

Priit Tamm on lõpetanud Tartu Ülikooli inglise filoloogia, usuteaduse ja kommunikatsioonijuhtimise erialal. Diakoniks ordineeriti Priit 1995. aastal ja preestriks 1998. aastal. Püha Luuka kogudust teenib Priit alates 1996. aastast. Priit Tamm on abielus Janaga. Peres kasvab tütar.

Tapa koguduse pastor

Joel Rang on Tapa koguduse pastor. Ta on abielus Iviga.

Tallinna eestikeelse koguduse pastor

Joel Aulis on lõpetanud EMK Teoloogilise Seminari ning ta ordineeriti pastoriks 2015. aastal. Joel on abielus Lemmega ning neil on kaks poega ja kaks tütart. Joelile meeldib käia looduses pildistamas ja seenel, samuti meeldib talle sportida, lemmikspordialad on korvpall ja võrkpall.

Sillamäe koguduse pastor

Vladimir Beregovoi sündis Ukrainas ning kasvas üles ateistlikus perekonnas. Kristlaseks saades oli ta jutlustaja ja noortejuht. 1985. aastal abiellus ta Raissaga ja kolis Eestisse. Neil on tütar Tatjana. Vladimir on hariduselt sidevahendite tehnik ning ajaloo ja geograafia õpetaja. Ta on õppinud ka teoloogiat. Pastorina alustas ta teenimist 1994. aastal. Ta on pastor olnud Kundas, Narvas, Aseris ja Sillamäel. Vladimirit huvitab ajalugu ning talle…