Jelena Kask

Kohtla-Järve koguduse diakon

Leedust pärit Jelena lõpetas EMK Teoloogilise Seminari 2011. aastal. Seminaris kohtus ta oma tulevase abikaasa Andrusega. Koos teenisid nad Leedu metodisti kirikus aastatel 2012-2022. Nüüd teenivad nad koos Kohtla-Järve koguduses. Jelenale meeldivad lilled ja käsitöö.

Tallinna Uue Alguse koguduse pastor

Matvei Murin on teine Tallinna Uue Alguse koguduse pastor.

Paldiski koguduse pastor

Aleksandr Sorokin teenib pastorina Paldiski metodisti koguduses.

Viikta koguduse juht

Merlin on Viitka koguduse juhatuse liige. Merlin lõpetas EMK Teoloogilise Seminari 2014. aastal. Merlin on kaks aastat olnud misjonär Brasiilias.

Jõhvi koguduse pastor

Valeri Lebedev on Jõhvi koguduses kohalik pastor alates aastast 2020. Valeri on abielus Valentinaga.

Võru Elupuu koguduse pastor

Kaupo Kant lõpetas EMK Teoloogilise Seminari 1998. aastal. Õpinguid jätkas ta Ameerika Ühendriikides Asbury teoloogilises seminaris. Lisaks Võru kogudusele on Kaupo pastorina teeninud ka Ruusmäe koguduses ning olnud Viitka koguduse asutaja. Kaupo on abielus Theaga ning neil on kolm poega. Kaupo mängib klarnetit ning basskitarri. Teda huvitavad võõrkeeled ja teised kultuurid. Lisaks meeldib Kaupole joosta.…

Viitka koguduse juht

Luule on Viitka koguduse juhatuse liige. Luule on koguduses teinud lastetööd. 2017. aastal lõpetas ta EMK piiblikooli ning temast sai kohalik jutlustaja.

Tartu Püha Luuka koguduse pastor

Priit Tamm on lõpetanud Tartu Ülikooli inglise filoloogia, usuteaduse ja kommunikatsioonijuhtimise erialal. Diakoniks ordineeriti Priit 1995. aastal ja preestriks 1998. aastal. Püha Luuka kogudust teenib Priit alates 1996. aastast. Priit Tamm on abielus Janaga. Peres kasvab tütar.

Tapa koguduse pastor

Joel Rang on Tapa koguduse pastor. Ta on abielus Iviga.

Emeriitpastor