Teated

Летняя конференция 2018

Программа XIV Летней  конференции ЭМЦ 

Четверг, 2. августа

Иисус, измени меня

Кто не рожден свыше, тот не увидит Царства Божьего

Пятница, 3. августа

Совершай Свой работу внутри меня

Сверхъестественные дела Бога

Суббота, 4. августа

Так, чтобы я смог совершить свой труд

Надежда миру

Воскресение, 5. августа

к которому Ты призвал меня

 Не что иное, как  спасение души

 

Прибытие, регистрация

8:00 Завтрак

8:00 Завтрак

9:00 Завтрак

 

9:00 Прославление

9:00 Прославление

10:00 Богослужение, крещение, Причастие

 

Суперинтендент

Роберт Черенков

 

 

9:30 Библейский урок /Детское служение

Д.Уесли проповедь 45, сущность нового рождения (наше испорченная сущность: естественная, моральная, политическая; что значит быть заново рожденным)

(Douglas Childress)

9:30 Библейский урок / Детское служение

Д. Уесли проповеди18,19, привилегии нового рождения(что приносит в нашу жизнь рождение свыше, влияние нового рождения)

(Douglas Childress)

 

10:30 Уесли группы / Детское служение

10:30 Уесли группы / Детское служение

 

11:15 Кофейная пауза

11.15 Кофейная пауза

 

11:45 Семинар A, В  /Детское служение/ семинар для молодёжи

A Чудо нового рождения (Сверх естественная работа Бога через Духа Святого )

David Winstanley (Англия)

B Святость как цель веры

 Taavi Hollman

11:45 Семинары E,F / детское служение / семинар для молодёжи

E Влияние рождения свыше на личную жизнь (личный рост в Боге) /

Год для Бога, Виталий Баранов

F  Семья по замыслу Бога  (плод рождения свыше в семье) / Lii Lilleoja

Молодежь

 

12:45 Обед

12:45 Обед

13:00 Обед

 

14:00 Общая фотография

13:30 Поиск сокровищ

Уборка

 

14:30 Свободное время / молитвенное служение /

14:30 Свободное время/молитвенное служение

 

15:30 спорт

15:30 спорт

 

16:30 Семинары С, D

C Божий ребенок или слуга? (Веры слуги или сына в жизни Уесли и в Писании) (Гал  4:6-7) Hindrek Taavet Taimla

D Хирургия сердца (новое творение и обрезание сердца)

Станислав Осипов

Молодёжь 

16:30 Семинары G, H

G Новое творение в теле Христа (обновление  в общине)  Станислав Осипов

H Как на небе, так и на земле (обновление общества, влияние на государство)

Артур Пыльд

Молодежь

 

 

17:30 Ужин

17:30 Ужин

17:30 Ужин

 

18.45 Поднятие флага

19:00 Богослужение:

Сравнение рождения от плоти и от Духа

Иоанна 3 («Должно вам родиться свыше»)

Taavi Hollman

Молитвенное время

19:00 Богослужение:

Кто не родится от воды и Духа, не может войти в Царствие Божие.

Yuri Velloso (Бразилия)

 

Молитвенное время

19:00 Богослужение:

Рождение свыше как надежда для общества

2. Кор 5:15 „и те, кто рождены свыше, больше не для себя живут“

Reuwen Bergen (Израиль)

Молитвенное время

 
 

21:00 Вечерний чай

21:00 Вечерний чай

21:30 Вечерний чай

 

21.30 Вечер молитвы и поклонения

Прибалтика и Финляндия100

21.30 Вечер свидетельств:

влияние нового рождения: в личной жизни, в семье, в общине, в обществе (каминный зал)

Urmas Sassian

Молодежный вечер

Вечер Духа Святого  (Альдерсгейтское служение)

 

EMK XIV suvekonverents

EMK XIV Suvekonverents "Te peate sündima ülalt!" (Joh 3:7) toimub 2.-5. augustil Aa rannas EMK laagris Giideon.

Sõnaga teenivad: Taavi Hollman, Douglas Childress, Yuri Velloso (Brasiilia), Stanislav Ossipov, Taavet Hindrek Taimla, David Winstanley (Inglismaa) jt. 

Suvekonverentsi keeled on eesti, vene ja inglise..

Eriprogramm toimub lastele ja noortele. Võimalus saada osa Aldersgate'i palveteenistusest, aarete otsimisest ja sprotlikust tegevusest. 

Hinnakiri

  Soodushind kuni 1.07.18   Täishind 2.-25.07.18
 Kuni 7 a (7 a kaasa arvatud) tasuta  
 Vabatahtlik  6 € päev  6€ päev
 Noor alla 18 a  40 €  50 €
 18 a ja vanemad  55 €  65 €
 Pensionär  40 €  50 €
 Pastoripere soodustus  60 €  75 €
 Suurpere soodustus (üks või kaks vanemat ja kolm või enam last (8-17 a) -30%  
Telk / telk ja laager ilma toitlustuseta 35 € / 10 € 45 € / 15 €
Laagri sponsor: oma tasu+5/10 € toetamaks õde-venda, kel jääb omasamaksust puudu. 

Registreerimine

Registreerimiseks täida registreerimisvorm siin. Registreerimine jõustub, kui registreerimisvorm on täidetud ja osavõtumaks on laekunud Eesti Metodisti Kiriku arveldusarvele EE641010052004731009. Maksekorraldusele palume märkida: Suvekonverents ja nimi/nimed, kes konverentsile tulevad. 

Soodusaeg registreerumiseks kuni 1.07.2018, tavahinnaga registreerumine 2.-25.07.18. Peale 25.07 saab registreeruda ainult kokkuleppel. 

Lisainfo: www.metodistikirik.ee, Facebook: EMK IV Suvekonverents ja 56212549 (Triin)

Kõnelejad

Informatsiooni Suvekonverentsil kõnelejate kohta leiad siit

Suvekonverentsi programm

NELJAPÄEV, 2. august

Jeesus, muuda mind

Kes ei sünni ülalt, ei näe Jumala riiki

REEDE, 3. august

Tee, see töö mu sees

Jumala üleloomulik töö

LAUPÄEV, 4. august

Nii, et ma võiks teha tööd, 

Lootus maailmale

PÜHAPÄEV, 5. august

milleks kutsunud Sa mind

Ei midagi muud, kui päästa hingi

 

Saabumine, registreerimine

8:00 Hommikusöök

8:00 Hommikusöök

9:00 Hommikusöök

 

9:00 Ülistus

9:00 Ülistus

10:00 Jumalateenistus, ristimine, armulaud

Superintendent

 

9:30 Piiblitund / Lastetöö

W jutlus 45, uuestisünni olemus (meie rikutud loomus: loomulik, moraalne, poliitiline rikutus, mis on uuestisünd)

Douglas Childress

9:30 Piiblitund / Lastetöö

W jutlus 18,19, uuestisünni privileegid (mida toob uuestisünd endaga kaasa, uuestisünni mõju)

Douglas Childress

   

10:30 Wesley grupid / Lastetöö

10:30 Wesley grupid / Lastetöö

   

11:15 Kohvipaus

11.15 Kohvipaus

   

11:45 Seminar A /Lastetöö / seminar noortele

A Uuestisünni ime (Jumala üleloomulik töö Püha Vaimu läbi) /

David Winstanley (Inglismaa)

B Pühadus kui usu eesmärk (Holiness as the goal) Taavi Hollman

11:45 Seminar E/ lastetöö / seminar noortele

E Uuestisünni mõju isiklikus elus (isiklik kasv Jumalaga)

Aasta Jumalaga, Vitali Baranov

F  Jumalanäoline pere (uuestisünni vili perekonnas) Lii Lilleoja

Noored

 

   

12:45 Lõuna

12:45 Lõuna

13:00 Lõuna

 

14:00 Ühine pilt

13:30 Aarete leidmine

Pakkimine ja koristamine

 

14:30 Sport

14:30 Vaba aeg /palveteenistus

 

15:30 Sport

 

16:30

C Jumala laps või teener? (sulase ja poja usk Wesley elus ja Piiblis, Gal 4:6-7) Hindrek Taavet Taimla

D Südamekirurgia (uus loodu ja südame ümberlõikamine)

Stanislav Ossipov

Noored

16:30 Seminar G / Noorteprogramm

G Uus loodu Kristuse ihus (koguduse uuestisünd) Stanislav Ossipov

H Nagu taevas nõnda ka maal (ühiskonna uuestisünd, riiklik mõju) / Artur Põld

Noored

 

 

17:30 Õhtusöök

17:30 Õhtusöök

17:30 Õhtusöök

 

18.45 Lipu heiskamine ja rongkäik

19:00 Jumalateenistus:

Maise ja vaimse sünni võrdlus

Jh 3 (Te peate uuesti sündima)

Taavi Hollman

Palvemeeskonnad

19:00 Jumalateenistus:

Kes ei sünni veest ja vaimust ei saa Jumalariiki näha

Yuri Velloso

 

Palvemeeskonnad

19:00 Jumalateenistus:

Uuestisünd kui lootus ühiskonnale

2. Kor 5:15 „et need, kes on ülevalt sündinud, ei elaks enam enestele“

Reuwen Bergen (Iisrael)

Palvemeeskonnad

 
 

21:00 Õhtutee

21:00 Õhtutee

21:30 Õhututee

 

21.30

Ülistus- ja palveõhtu Baltimaad ja Soome 100

21.30 Tunnistuste õhtu:

uuestisünni mõju: isiklikus elus, peres, koguduses, ühiskonnas (kaminaruum)

Urmas Sassian

Noorteõhtu

Püha Vaimu õhtu